Start-UP CUP
- Anasayfa
- Start-UP CUP
Start-UP CUP Programı ile günümüzün en önemli ve yenilikçi iş modellerinin başında gelen start-up kültürünü öğrencilerimizin deneyimlemesi için halihazırda faaliyet gösteren bir start-up ile ortak atölyeler düzenlenmektedir. Bu atölyelerle öğrencilerimiz hem girişimcilik kültürünü tanımakta hem de bir start-up için çalışmanın ne demek olduğunu deneyimlemektedir. Program sonunda öğrencilerimiz bu start-up’ta tam zamanlı veya stajyer olarak çalışma imkânı bulmaktadır.
![](https://yep.khas.edu.tr/wp-content/uploads/2023/11/set-dişi-300x121.png)